Trabis Resmi Duyuru: 3. Kategori .TR uzantılı domain Tescili 14 Şubat 2024 tarihinde başlıyor

Değerli Kullanıcımız; Eski .tr domain uzantılarınızın yerini yakın gelecekte yeni .tr uzantılı alan adlarının alacağı öngörülüyor. Trabis web sitesindeki duyuruya göre 14 Şubat 2024 tarihinde resmi olarak 3. Kategori .TR uzantılı domain tescilinin başlayacağı duyuruldu. Markanıza özel markaniz.tr isminize özel ... Devamını Oku »

13th Feb 2024
Destek ve iletişim hk.

Firmamız'da Sadece Whatsapp ve E-posta desteği mevcuttur.Herhangi bir destek talebinizi, Whatsapp üzerinden destek personellerimize iletebilirsiniz. 7/24 Aktif Whatsapp hattımızdaki Destek ekibimiz, konuya ilişkin ilgili ekibe yönlendirerek talebinizin en kısa süre içerisinde çözümlenmesini sağlayacaktır. Dilerseniz E-posta ... Devamını Oku »

1st Feb 2021
Name Server Adresleri

Merhabalar Sayın Referanslarımız

Shell Türk internet Hizmetlerine Ait Linux Sunucular için Kullanılan Name server Adresleri 

ns1.shellturk.com
ns2.shellturk.com

15th Nov 2020
Hesap işlemleri Hk.

Merhabalar Sayın Müşterilerimiz.Shell Türk internet hizmetleri KK TECH firması altında hizmet sağlayan kurumsal yetkili bir kuruluştur.Uzun yıllardır bu sektör de hizmet veren bir kadro ile kullanıcılarımıza verimli hizmetler sunmaya calıstık. Daha önce hizmet vermiş olduğumuz kuruluşda bir takım anlaşmazlıklar olması ... Devamını Oku »

14th Nov 2020